Siatkówka plażowa. Reprezentant Łasku świetnie sobie radzi podczas Igrzysk w Paryżu

Autor: Facebook Województwo Łódzkie/Polska Siatkówka

2024-08-02 9:41

Siatkówka plażowa podczas Igrzysk w Paryżu została zdominowana przez naszych reprezentantów. Duet Bryl/Łosiak mają na swoim koncie już dwa zwycięstwa i prowadzą w grupie, ale przed nimi jeszcze jeden mecz w tej fazie.

Polscy siatkarze plażowi dostarczyli nam kolejnych emocji podczas Igrzysk w Paryżu. Pochodzący z Łasku Michał Bryl (UKS SMS Łódź) grający w parze z Bartoszem Łosiakiem wygrali już dwa mecze. W pierwszym meczu pokonali Australijczyków Hodges/Schubert. Wynikiem 2:0.

Do drugiego meczu Polacy pochodzili jako faworyci. Duet Francuzów Bassereau R. / Lyneel J. na początku postawił mocne warunki, ale Polacy byli w stanie zdobyć przewagę samą zagrywką. Ich doświadczenie sprawiło, że już nie dali się dogonić rywalom. Ostatecznie Polacy wygrali 2:0. Pierwszy set zakończył się wynikiem 21:15, a drugi 21:18.

Bryl i Łosiak w swojej grupie są jedyną drużyną, która nie straciła jeszcze seta i dzięki temu prowadzą. W sobotę (3 sierpnia) Polacy o utrzymanie pierwszej lokaty i rozstawienie w kolejnej fazie powalczą z Niemcami Ehlers N. / Wickler .C

Roksana Węgiel pokazała mamę! Wygląda jak jej siostra!